5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z danych za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów proponujących własne wyroby online wzrosła o 34% w ciągu ostatnich 5 lat. Oraz na rynku pojawiają się nowe metody, które gwarantują dokonanie zakupów jeszcze szybciej, i dzięki najszerszym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy spokój i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według informacji z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego wierzymy w biznesach internetowych?” 40% odpowiedzi myślało na oszczędność czasu. Obecnie wszystkiemu spośród nas zależy na dużym załatwieniu swoich historii. Nie lubimy wyglądać w fazach. Zakupy przez internet pomagają nam uniknięcie tłumów. Nie potrzebujemy martwić się godzinami otwarcia sklepu ani tymże, jak dojechać w możliwości miejsce. Zamiast tego zaczynamy stronę internetową oraz wszystko przechodzimy na wyciągnięcie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, łatwo możemy przejść do nowego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż zupełnie mniej czasu niż spacer po galerii handlowej. I cały proces zakupów od wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet kilka chwili, co w magazynach stacjonarnych sprowadza się rzadko.
Wszystko w którymkolwiek miejscu

Kolejnym powodem, który otrzymałeś wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu artykułów w którymkolwiek miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy dużo ofert niż w galeriach handlowych. Możemy wpaść na kartkę każdego biznesu i czytać asortyment w którymkolwiek miejscu i czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym uznaniem cieszy się odzież i obuwie. Na nowym miejscu otrzymują się leki i pielęgnacji. Widać to istnieć zaskoczeniem, jednak czynnik jest lekki. Mowa tu o wartościach, które często dzielą się od tych stacjonarnych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i sztuki wideo. Wiele kobiet korzysta zarówno ze sklepów internetowych w końcu zamówienia mebli i wyposażenia domu. Warto wspomnieć, że aż 47% badanych określa się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o jakim warto wspomnieć, jest okazja porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w sukcesie sklepów stacjonarnych podobnie będzie to możliwe, natomiast w takiej rzeczy musimy udać się co chwila do mało miejsc. Z organizacji korzystając z internetu, wystarczy przejść na jedną stronę, oraz wszelkie potrzebne dane będą na wyciągnięcie ręki. Jak toż możliwe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Kiedy chcemy wziąć z najlepszej oferty pod względem cenowym, wystarczy przejść na dobrą platformę. Kolejnym krokiem będzie pasowanie dobrego nas produktu czy sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów dostępnych w dalekich sklepach wraz z ofertą cenową, która ceni również cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z oferty.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne reklamy to drugi powód, jaki w klasy cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej sprowadza się, że sprzedawcy proponują naszych mężczyzn do używania z kolekcji internetowej przez wielkie promocje. Dzięki nim można uzyskać produkt nawet do kilkudziesięciu procent mało niż w kolekcji stacjonarnej. Zdarza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 także dużo różnych. Bez wątpienia takie możliwości częściej można wystąpić w budowy niż stacjonarnie. Warto również wspomnieć, że żyją strony, które montują w którymkolwiek miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy jeszcze dużo czasu i pieniędzy.
Dostępność nowych form płatności

Warto również wspomnieć o dostępności nowych form płatności. Sklepy internetowe umożliwiają swoim klientom wzięcie z najoryginalniejszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” więcej kobiet określa się na zastosowanie z dużych przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy drugie miejsca posiadają bardziej doskonałe rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów ma z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Coraz dobrze sklepów oferuje również płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Żyć prawdopodobnie są one nieco atrakcyjne wśród polskich konsumentów, ale nie odbiegają od nowych skutecznością i szybkością.

Na tył wspomnijmy także o płatnościach z odroczonym terminie, które gwarantują dokonanie zakupów i opłacenie ich tylko po takim czasie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają również dokonanie zakupów na raty. Możemy skorzystać zarówno z planów świadczonych przez sklepy, jak również pracy finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można więcej w obecny rada pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy każdy inny cel.

Artykuł został stworzony przez specjalistów z pozyczkowy-portal.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o