5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z określonych za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów oferujących swoje produkty online wzrosła o 34% w układzie ostatnich 5 lat. Więcej na zbycie pojawiają się nowoczesne metody, które ułatwiają dokonanie zakupów jeszcze szybciej, a dzięki największym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy odpoczynek i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według danych z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego kupimy w interesach internetowych?” 40% odpowiedzi myślało na oszczędność czasu. Obecnie każdemu z nas zależy na szybkim załatwieniu prostych spraw. Nie doceniamy czekać w fazach. Zakupy przez internet umożliwiają nam uniknięcie tłumów. Nie potrzebujemy denerwować się godzinami otwarcia sklepu ani tym, jak dotrzeć w pojedyncze miejsce. Zamiast tego budujemy stronę internetową a wszystko mamy na wybranie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, łatwo możemy poznać do następnego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż całkiem trochę czasu niż spacer po galerii handlowej. I cały proces zakupów od wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet kilka chwili, co w zakładach stacjonarnych sprowadza się rzadko.
Wszystko w którymkolwiek miejscu

Kolejnym powodem, który uzyskał wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu produktów w którymkolwiek miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy więcej możliwości niż w galeriach handlowych. Możemy wsiąść na ścianę każdego sklepu i czytać asortyment w jakimkolwiek miejscu i czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym wzięciem cieszy się odzież i obuwie. Na innym miejscu wybierają się środki i kosmetyki. Pewno obecne stanowić zaskoczeniem, jednak czynnik jest otwarty. Mowa tutaj o wartościach, które często różnią się od tych dużych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i zabawy wideo. Dużo osób ma i ze sklepów internetowych w projektu zamówienia mebli oraz wyposażenia domu. Warto dodać, że aż 47% badanych decyduje się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o jakim warto dodać, jest szansa porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w wypadku sklepów stacjonarnych te będzie wówczas dodatkowe, przecież w takiej form musimy udać się co nieco do kilku miejsc. Z organizacji korzystając z internetu, wystarczy przejść na poszczególną stronę, a wszelkie potrzebne reklamy będą na wybranie ręki. Kiedy wtedy dodatkowe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Kiedy chcemy wziąć z najpiękniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy przejść na podobną platformę. Następnym ruchem będzie pasowanie dobrego nas produktu czy sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów wygodnych w przeciwnych sklepach wraz z ofertą cenową, która planuje i cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z perspektywy.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne reklamy to inny powód, który w wersji cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej sprowadza się, że sprzedawcy proponują swoich klientów do użytkowania z kolekcje internetowej przez wielkie promocje. Dzięki nim wolno kupować produkt nawet do kilkudziesięciu procent mało aniżeli w ofercie stacjonarnej. Daje się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 także sporo różnych. Bez wątpienia takie możliwości częściej można napotkać w budów niż stacjonarnie. Warto także wspomnieć, że istnieją strony, które łączą w którymkolwiek miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy jeszcze więcej czasu i pieniędzy.
Dostępność nowych form płatności

Warto także wspomnieć o dostępności nowych form płatności. Sklepy internetowe udostępniają swoim klientom wzięcie z najnowocześniejszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” wiele kobiet decyduje się na zastosowanie z bliskich przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy drugie miejsca posiadają bardziej klasyczne rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów czerpie z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Jeszcze więcej sklepów oferuje również płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Być zapewne są one kilka znane wśród polskich konsumentów, natomiast nie odchodzą od pozostałych skutecznością i szybkością.

Na cel wspomnijmy więcej o płatnościach z odroczonym terminie, które ułatwiają dokonanie zakupów oraz opłacenie ich właśnie po dobrym okresie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają i dokonanie zakupów na części. Możemy zastosować również z systemów oferowanych przez sklepy, kiedy i organizacji finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można oraz w współczesny ćwicz pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy każdy nowy cel.

Artykuł został sporządzony przez lekarzy z 5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! .

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments